top of page

Projektai

Mokyklinės uniformos​
 

Kiekviena mokykla ir kiekvienas vaikas yra unikalūs, turintys savo pageidavimus bei poreikius. Mūsų uniformų dizaineriai dirba atsižvelgdami į tai, kad uniforma būtų funkcionali, patvari ir estetiška. Mokyklinės uniformos siuvamos su ypatingu dėmesiu, siekiant išlaikyti kokybę, patogumą ir puošnumą.

Tautiniai kostiumai

 

Kiekviena šalis turi savo tradicijas, kurios atsispindi kultūroje. Siekdami laikytis tautinio kostiumo tradicijų ir bendradarbiaudami su įvairios veiklos kolektyvais siuvame tautinius rūbus įvairioms šventėms ir renginiams. Tautiniai rūbai siuvami pagal kiekvieno užsakovo individualius norus, dydžius ir užsakomus kiekius.

Koncertiniai rūbai

 

Esame sukaupę nemažą patirtį koncertinių rūbų siuvime. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti ne tik įprastų bei klasikinių koncertinių rūbų siuvimo paslaugas, bet ir naujų, modernių modelių siuvimą, pagal užsakovo pageidavimus, poreikius ar temas.

Darbo uniformos​
 

UAB “Manovita” pagal individualius įmonių užsakymus siuva darbo drabužius įvairiems profesiniams sektoriams. Galime pasiūlyti tiek naujų modelių uniformų kūrimą bei siuvimą, tiek siuvimą pagal kliento poreikius, naudojant turimo standarto uniformų stilių ir modelį.

bottom of page