top of page

Prekyba

Mūsų fizinės bei elktroninė parduotuvės dirba ištisus metus. Visada turite galimybę pirkti. Fizinėje parduotuvėje galima viską pasimatuoti ir pasirinkti tinkamą dydį. Perkant mūsų elektroninėje parduotuvėje būtinai vadovaukitės dydžių lentelėmis, esančiomis prie kiekvienos prekės.
emblemos prisiuvimas jpg.jpg
Patogus klientų aptarnavimas

 

Siekdami efektyviai ir patogiai aptarnauti klientus, užsakymams priimti ir suformuoti, atvažiuojame į kliento būstinę, mokyklą ar bendrovės biurą.

 

Patyrę mūsų įmonės dizaineriai bei technologai patars renkantis audinių spalvas, raštą, drabužių modelį, padės suformuoti uniformos stilių bei prisidės kuriant mokyklos ar įmonės įvaizdį.

Papildomi dydžių standartai

 

Norėdami užtikrinti, kad įvairaus sudėjimo klientai būtų tinkamai aptarnauti, naudojame papildomus ūgių ir pilnumų standartus.

 

Mūsų gaminamas gausus dydžių pasirinkimas leidžia mums pasiekti, kad visi klientai būtų aprengti. Tai ypač aktualu mokykloms, mokiniams ir jų tėveliams, kuriems rūpi, kad vaikas pasipuošęs nauja uniforma džiugiai pasitiktų rugsėjo pirmąją.

Užsakymų siuntimas paštu

 

Klientui pageidaujant užsakytas prekes siunčiame registruotu paštu arba per siuntų tarnybą visoje Lietuvoje pristatant siuntą pagal pageidaujamą adresą

 

Naudodamiesi siuntų užsakymų sistema kurjeriaipigiau.lt garantuojame ne tik greitą užsakymo pristatymą tiesiogiai gavėjui, bet ir galimybę, esant poreikiui, pakeisti arba grąžinti įsigytas prekes.

Geriausias kainos ir kokybės santykis

Siūlome pasinaudoti teikiamomis paslaugomis ir patikėti profesionalams mokyklinio amžiaus vaikų uniformų siuvimą, nepriekaištingos prekių kokybės palaikymą bei siuvimą pagal individualius užsakymus.

Išsamią informaciją apie teikiamas paslaugas su malonumu aptarsime Jums patogiu laiku ir patogioje vietoje.​

bottom of page