top of page

Apie mus

UAB „Manovita“ jau daugiau kaip 18 metų siuva viršutinius drabužius daugeliui Lietuvos įmonių ir organizacijų. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – mokyklinių uniformų siuvimas, o taip pat įvairių profesijų darbo uniformų, bei kitų drabužių gamyba.
Nona Mazurienė
Įmonės direktorė

Pagal išsilavinimą esu siuvimo technologė, ir šioje srityje dirbu jau virš 40 metų. Nuo pat UAB „Manovita“ veiklos pradžios, vadovaujuosi tikslu, kad kiekvienas klientas jaustųsi išskirtinis. Darbas man visada yra pirmoje vietoje, net jei kartais tai yra poilsio ar laisvalaikio sąskaita. Vadovaudama kolektyvui siekiu, kad darbuotojams mūsų įmonė būtų antroji šeima.

Klientai
Įmonės turtas

Mūsų turtas – mūsų pastovūs klientai. Per 18 metų darbo esame bendradarbiavę su daugiau nei 100 Lietuvos mokyklų ir džiaugiamės kad nemaža dalis jų tapo ilgamečiais mūsų klientais. Mes neskirstome klientų į didelius ir mažus, todėl mūsų klientai, dirbdami su mumis gali pasitikėti, kad atsiradus poreikiui, bus tinkamai ir laiku aptarnauti.​

Darbuotojų kolektyvas
Įmonės branduolys

 

Dauguma UAB „Manovita” meistrų – ilgamečiai įmonės darbuotojai, atsakingi, savo darbą gerai išmanantys profesionalūs siuvėjai, sukirpėjai, technologai, dizaineriai, lygintojai, administratorės.

Darbo principai
Įmonės vertybės

Vertybės, kuriomis vadovaujamės, dirbdami kolektyve ir su klientais:


    Pareigos jausmas
    Profesionalumas
•    Sąžiningumas

Padėsime įgyvendinti jūsų brandintas mintis, siekius bei norus.

Surengsime mokyklinių uniformų pristatymą Jūsų mokykloje. Pasirodymo metu, mokyklos taryba, kartu su įmonės dizaineriu padės išsirinkti audinių spalvą, modelį ir taip suformuoti uniformos charakterį, bei kurti mokyklos įvaizdį.

 

Susisiekime ir aptarkime detales 

UAB "Manovita" administracija

bottom of page